Home

Weetjes over ijs en sneeuw

7 weetjes over de Elfstedentocht die je nog niet kendeOver ons | denoutback

Ook bestaat er zogenaamde 'watermeloensneeuw', roodachtige sneeuw die naar verse watermeloen ruikt. Die kleur ontstaat door een soort algen die in ijs groeien. Die 'watermeloensneeuw' komt onder andere voor in Schotland en Groenland. De sneeuw smaakt lekker, maar je krijgt er vreselijk diarree van. Wat je zéker niet moet eten is gele sneeuw De arme stakker overleed aan een longontsteking. 16. Volgens de 'Sneeuwbal Aarde'-theorie was onze planeet 600 miljoen jaar geleden volledig bedekt met sneeuw en ijs. Andere wetenschappers beweren dat geen enkele complexe levensvorm dergelijk Winter Wonderland had kunnen overleven Bij grotere wateren heeft de sneeuw minder vat op het water en is het water meer in beweging. LEES/KIJK MEER. Neem de sneeuwruimer maar mee als je naar het ijs gaat. Mooi voorbeeld van een initiatief. Eerst sneeuw, dan ijs, dat is de beste volgorde voor een goede ijskwaliteit

In de 13e eeuw vertrok hij naar China en kwam daar in aanraking met een mengsel van ijs en siroop. Chinezen waren erachter gekomen dat het vriespunt daalde als zout en water met elkaar werden gemengd. In een pot, die in het ijs met zout stond, werd fruitsap of honing met sneeuw gedaan. Dit bevroor en de eerste sorbet was geboren Ijskristalletjes zijn steeds zeshoekig. Deze ijskristal vormt samen met honderden andere kristallen een sneeuwvlok, doordat de kristallen in elkaar blijven hangen. In een sneeuwvlok van 4 cm zitten zo'n 4000 kristallen. De sneeuwvlok groeit aan totdat ze zo zwaar wordt dat ze naar beneden dwarrelt Als je aan de winter denkt dan hoop je natuurlijk op sneeuw en ijs. Sneeuw is eigenlijk niets anders dan ijskristallen die zijn samengeklonterd. Als een sneeuwvlok een beetje vochtig is, dan krijg je mooie plaksneeuw. Je kunt dan mooie sneeuwpoppen maken. Maar er zijn veel soorten sneeuw

Uit de onderkoelde waterdruppeltjes komt door een dampdrukverschil tussen ijs en water een transport van waterdamp op gang die zich vervolgens op de ijskristalletjes afzet waardoor als het ware zeer kleine sneeuwvlokjes kunnen ontstaan. Bij zeer lage temperaturen is er overigens weinig sprake van aangroei van sneeuwvlokken Inleiding. IJs is koud, ongeveer 0 graden Celsius. Water bevriest namelijk bij die temperatuur. Je hebt verschillende soorten ijs: Waterijs: wordt gemaakt van water, suiker en een smaakje. Sorbetijs: wordt gemaakt van water, suiker en vruchtenmoes

Puzzelprijs September 2020 - Hart Voor Dieren

5 dingen over sneeuw die je niet wist Kidswee

De sneeuw hoopt zich op. Duizenden jaren lang valt de ene laag sneeuw op de ander. Daarom smelt de sneeuw niet die in de bergen valt. Wat is een gletsjer? | Willem Weve Sneeuw is een vorm van neerslag die bestaat uit ijskristallen. In Nederland valt gemiddeld op ongeveer 10 dagen per jaar sneeuw en in België op ongeveer 19 dagen per jaar. Maar er gaan jaren voorbij zonder sneeuwval van betekenis. De hoeveelheden zijn er bovendien gemiddeld klein vanwege het ontbreken van stuwingsneerslag. Anders is dit bijvoorbeeld in een gebied als het Kleinwalsertal in Oostenrijk of Oregon in het noordwesten van de Verenigde Staten. In dat laatste gebied zijn.

De toppen van hoge bergen zijn bedekt met sneeuw, daar de lucht er zeer koud is. Hoe hoger je komt, hoe kouder het wordt. Per kilometer stijging van de berg, daalt de temperatuur met 5 á 6 graden Celsius. Dit komt omdat de lucht van onderaf door de aarde wordt verwarmd c.q. de aarde warmte afgeeft aan de lucht Een ijshotel is een tijdelijk hotel geheel opgebouwd uit sneeuw en uitgehouwen blokken ijs en daardoor een voorbeeld van nieuwe architectuur. Ze worden gepropageerd door hun sponsors en hebben speciale aanbiedingen voor reizigers die belangstelling hebben voor innovatieve en ongebruikelijke ervaringen en bevinden zich daarom in de klasse van bestemmingshotels. De lobby's van een ijshotel zijn dikwijls voorzien van ijssculpturen. Alle ijshotels worden ieder jaar herbouwd. Eten en.

Sneeuw blijft doorgaans niet heel lang liggen in Nederland. De meeste ruiters hebben een hekel aan sneeuw en kunnen zich er enorm over opwinden dat je niet kunt rijden. Maar denk eraan, het is maar tijdelijk en veiligheid voor alles. Probeer je paard zo goed als het kan aandacht en beweging te geven Slapen in een IJshotel in Lapland. 2. IJshotel Finland: Kakslauttanen Arctic Resort. In dit ijshotel in Finland slaap je niet in een echt hotel van ijs, maar in prachtige iglo's die behoren tot het Kakslauttanen Arctic Resort. De iglo's hebben een glazen dak, dus je kan de hele omgeving zien en die is mooi want dit hotel ligt in Fins Lapland Als het heeft gesneeuwd of geijzeld, wordt er vaak zout gestrooid. Maar hoe zorgt zout er nou voor dat de sneeuw smelt?PekelHet zout (met een moeilijk woord calciumchloride) mengt zich met het water dat aanwezig is in de sneeuw. Het zout het water vormen samen pekel. Pekel heeft een lager smeltpunt dan water. Daarom zal de pekel minder snel bevriezen. En dat betekent dus dat de weg minder glad. Als je sneeuw smelt word het water en als je ijs smelt word het ook water. Dus dan is het gewoon water. En als dat ooit gebeurd dan overstromen er heel veel landen dus het is niet echt heel erg gunstig omdat dat niet gaat, water kan je door een turbine laten stromen, die draaiende beweging wordt met een generator omgezet in elektriciteit. sneeuw en ijs stromen niet zo best, en dit kan je dus niet door een turbine krijgen. wel kan je de koude van dit gebruiken als vervanging van koelkast:) ( bespaard wel energie ) 31 januari 2011 22:24. 0 0. 3

'Snowhow': dingen die je nog niet wist over sneeuw

Sneeuw en ijs - Natuurijswijze

  1. Experimenteren met ijs. Kinderen en Flip experimenteren met ijs. Welke vorm kan het hebben? Wat gebeurt ermee als het warmer wordt? Hoe lang duurt het voordat iets smelt, voelt ijs koud of warm aan? ♪Hallo daar ben ik weer, ik ben Flip de Beer, bij wie mag ik logeren? Wie is dat deze keer?♪. Ik zet 'm hier neer. Hallo allemaal
  2. Kleuterplein thema sneeuw en ijs basiswoorden De woorden in de thema's worden aangeboden in twee niveaus: basiswoorden: de woorden die bekend verondersteld worden bij kinderen die starten in groep 1. Deze woorden biedt u alleen actief aan aan taalzwakke kl. Het thema water heeft 36 basiswoordkaarten op 6 pagina's. Het gaat om de woorden: de [
  3. g van het eerste ijs en kan het ijs tevens dikker kunnen worden

Bij dooi daarentegen zorgt de isolerende werking van sneeuw juist voor het langzamer smelten van het ijs. Door verschillen in hoeveelheid sneeuw treden er dus ook verschillen in ijsgroei op. Het KNMI ijsgroeimodel houdt rekening met de sneeuwbedekking en zelfs met de veroudering van de sneeuwlaag Op deze pagina vindt u informatie over sneeuw, wat sneeuw is, waar in Nederland het meeste sneeuw is, hoe sneeuw ontstaat en wat historische sneeuw weetjes Deze grote stromen ijs schuren langs de bergwand en hollen die uit. Gletsjers kunnen soms wel honderden meters per jaar verschuiven. Stukken gletsjer die in zee zijn gevallen worden ijsbergen en smelten langzaam terwijl ze afdrijven. Je moet ingelogd zijn in Mijn Schooltv om een afspeellijst te kunnen maken Op deze pagina staan veel materialen om te gebruiken bij het thema winter, schaatsen en over de Elfstedentocht. Wie weet komt deze er dit jaar! Ontwerpschema van het project (download hier het ontwerpschema) Doel van het project Het doel van het project is de kinderen te leren dat er verschillende kanten zijn van de winter:..

Weetjes over ijs Bakery Sensatio

  1. Sleeën zijn uitverkocht, schaatsen worden nog snel geslepen en sjaals zijn uit de kast getrokken. Het wordt ijs- en ijskoud, zegt Buienradar-meteoroloog Philippe Schambergen. Het zou mij niet.
  2. #Woorden onder de sneeuw - In het midden van de kring ligt een wit laken (sneeuw). Onder het laken liggen allemaal voorwerpen die als voorste klank een letter hebben die de kinderen eerder aangeboden hebben gekregen.De voorwerpen komen één voor één onder de sneeuw vandaan en worden bij de goede letter gelegd.; Lettermuur letter: w van winter - Leg een aantal voorwerpen en een letter 'w.
  3. Sneeuw is een van de meest leuke weersverschijnselen in Nederland. We houden er van en we haten het soms. Als kind is het het leukste wat er is, als automobilist het meest verveldende. Iedereen heeft wel een mening over sneeuw en koud winterweer. Vandaar ook dat er grappen over gemaakt worden, want met wat humor is alles goed te verteren
  4. Hij weet nog hoe hij in de sneeuwstorm van 30 december met moeite op zijn werk kon komen en hoe hij langer doorwerkte vanwege de extreme weersomstandigheden. Rond 20 februari zei de directeur van de weerdienst, dhr. K.R. Postma dat op basis van de modellen die ze toen gebruikten uit de VS het heel snel afgelopen zou zijn met de kou

Sneeuw: zeven vragen, zeven antwoorden over sneeuw Dier

Winter - Wikikid

Door Marc van Oostendorp. Het artikel stamt al uit 2016, maar op Facebook hadden we er onlangs ineens een discussie over: een studie naar woorden voor sneeuw en ijs in allerlei talen.Sommige talen, zoals het Nederlands, hebben daar twee verschillende woorden, voor, maar andere hebben er maar één, laten we zeggen snijs, voor alle bevroren water dat uit de hemel komt Deze ijsjes werden gemaakt van een mengsel van sneeuw en fruit of honing. Als je naar Europa kijkt, zou je denken dat er in de warme landen het meeste ijs wordt gegeten, maar dat heb je helemaal mis! Het zijn juist de noordelijke landen, zoals Noorwegen, Zweden en Finland, waar het meeste ijs per persoon wordt gegeten Jij weet vast dat vis gezond is en dat pindakaas en ketchup vaak suiker bevatten. Home > Health > 10 weetjes over eten die je waarschijnlijk nog niet kende ingrediënt in vanille, vanillinezuur, werkt stimulerend op onze hersenen. Dit is waarom vanille wordt toegevoegd aan ijs, yoghurt, cola, chocolade, gebak,. Hagel en sneeuw Het sneeuwt in het bos (Kabouter Plop) Huisje op het ijs. I. Ik hoop dat het gaat sneeuwen. K. Kkkoud (Tijl Damen) Kleine Lars (Gewoon Rob) Kleine witte wereld Koud (Samson en Gert) L. Let it snow. O. O ik hou, o ik hou, zo van jou O, o, wat is het koud buiten Op schaatsen. S. Schaatsenrijden Schaatsje rijen Simon de sneeuwman.

Uitleg Over Sneeuw, Hoe Ontstaat Sneeuw

Zoals de naam doet vermoeden haalt een lucht-water warmtepomp zijn energie uit de omgevingslucht. Meestal wordt de energie uit de omgevingslucht met een buitengeplaatst toestel gewonnen, het kan overigens ook een binnen geplaatst toestel zijn met kanalen naar buiten. Hieronder volgt een animatie filmpje over de werking (voorbeeld monoblock). Je browser heeft geen ondersteuning voor video Wet- en regelgeving. De ijsvogel is een beschermde inheemse diersoort. Net als alle andere vogels die van nature in het wild in Nederland voorkomen, zijn ijsvogels beschermd op grond van de Europese Vogelrichtlijn. De bescherming van de ijsvogel is in Nederland geregeld in de Wet natuurbescherming IJsmakers genieten van sleeritje door de sneeuw. Angelina en haar broer Stefano Zuliani genieten zondag van ijs. Niet in hun bekende ijssalons maar in het Buytenpark waar ze de slee achter de auto. En dan heb ik het niet over twee of drie centimeter. Het wordt echt veel meer. Ik durf het bijna niet te zeggen, maar ik zie weerkaarten waar 20, 30 en heel lokaal zelfs 40 centimeter sneeuw valt IJsberen - 10 Weetjes over de beroemdste dieren op de Noordpool Wanneer je het hebt over een van de beroemdste dieren op de Noordpool , dan heb je het natuurlijk over de ijsbeer. Deze dieren hebben een knuffellig uiterlijk, maar ze zijn ook getrainde jagers die niet bang zijn om hun tanden en klauwen te gebruiken

Noorden van het land krijgt dik pak sneeuw: 'Het wordt ijs- en ijskoud'. De winterliefhebbers hebben het er al dágen over: het wordt koud volgende week. Met alles erop en eraan: een dik pak. Verspreid over Limburg trekken zondag meerdere onweersbuien over. Lokaal is sprake van hagel, veel regen en windvlagen. Daarbij is het drukkend warm, met temperaturen tot maximaal 22 graden De meeste tijd leven de ijsberen in de Noordelijke IJszee. Dat komt omdat ze daar hun favoriete voedsel vinden: zeerobben en zeehonden. 's Winters wandelen ijsberen over de bevroren oceaan, in de zomer wachten ze bij de kust. Als een ijsbeer op de grote ijsschotsen loopt, is ie vooral op zoek naar gaten en spleten in het ijs

IJs - Spreekbeurten

Sneeuw en blauwe lucht. Een klassieke favoriet: sneeuw fotograferen gecombineerd met een blauwe lucht. Misschien net als een clichévakantiefoto, maar stiekem kan ik er eigenlijk geen genoeg van krijgen. Het doet me denken aan de jaarlijkse wintersport en de fijne tijd met familie. Zelfs als de sneeuwfoto met blauwe lucht gemaakt is in Nederland Water en vrieskou is nooit een goede combinatie. Wanneer u met water uw zonnepanelen schoonspuit kan er een laagje ijs ontstaan op de panelen. U kunt dan beter gewoon wachten tot het gaat dooien. Een van de andere middelen die mensen vaak gebruiken tegen sneeuw zijn (steen)zout en autowas

Grappige weerspreuken, Leuke citaten en gezegdes over het

Sneeuw en ijs in de stad: wat te doen. scholen en openbare gebouwen valt deze plicht ten laste van de eigenaars of de besturen die er het beheer over hebben. Ook in geval van sneeuwval en ijzelvorming geldt Hou daarom altijd rekening met de staat van het wegdek en weet dat fietsers altijd gebruik mogen maken van de rijbaan indien het. IJsbeer.info bestaat al sinds 2002 en is een initiatief van IJsbeer Communicatie. Dit communicatiebureau van Marcel Hoogland kreeg via de eigen website heel veel vragen over IJsberen. Veel kinderen die met een spreekbeurt bezig waren, vroegen om informatie en plaatjes. Sommigen wilden weten hoe oud een ijsbeer kon worden en wat ze eten

Fruit in een Makkelijke Moestuinbak? | Makkelijke Moestuin

Sneeuwstormen en ijs leggen delen Europa lam: 'Heb dit nog

Dit werkstuk werd gemaakt door Megan Voorwoord Ik heb dit onderwerp voor mijn werkstuk Natuur gekozen omdat ik er zelf al veel vanaf wist. Er waren ook heel veel sites op het internet die ik kon gebruiken en in de bieb stonden veel boeken over Woestijnen. Eigenlijk wil ik wel weten hoe de mensen in [ Sneeuw tegen ijs . Sneeuw en ijs zijn twee verschillende vormen van water die volgens velen als één en hetzelfde worden beschouwd, terwijl er strikt genomen een verschil is tussen beide. Sneeuw en ijs verschillen hoofdzakelijk in de manier waarop ze worden gevormd. Wat zowel sneeuw als ijs gemeen hebben, is dat het beide vormen van water zijn

Dit zijn de leukste uitjes voor kinderen in deKoud? Buono! Roberto maakt aarbei-ijs in de open luchtGrootste doolhof op aarde | Filmpjes | Zozitdatklimaat en landschap - canada

Acht weetjes over ijsberen voor International Polar Bear

Het is inderdaad mogelijk dat de Buienradar + 3 uur vooruit en 24-uurs verwachtingen op sommige momenten niet overeenkomt. Dit heeft te maken met het gebruik van twee verschillende modellen. De 3-uurs verwachting maakt gebruik van de meest actuele radarbeelden en maakt op basis van deze radarbeelden. Door de opwarming van de aarde verliest Groenland sinds de jaren 80 op jaarbasis netto meer ijs en water dan er aan sneeuw bij komt. Dat verlies is in de decennia daarna versneld De boeken van de HBO-serie Game of Thrones. Met zijn aangrijpende veelomvattende kronieken over de liefdes, levens en ambities van de Starks, Lannisters en al die grote families van de Zeven Koninkrijken, ondergebracht in de boeken van Het Lied van IJs en Vuur, schept George R.R. Martin een meesterwerk waarmee hij wereldwijd een miljoenenpubliek aan zich weet te binden Iedere week maakt de NOS een selectie van de mooiste en opvallendste beelden van de afgelopen sportweek. Met deze week Max Verstappen op het ijs, een snowboardster in de sneeuw en een voetballer. We bieden verschillende opties aan voor het bezorgen of ophalen van je bestelling. Welke opties voor jouw bestelling beschikbaar zijn, zie je bij het afronden van de bestelling. Verkoop door PillowMonkey 8,4. Buitenkussens - Sneeuw - IJs - Rots - 60x40 cm - Weerbestendig. 25,95 verkoop door: PillowMonkey

Sneeuw: wat is sneeuw, en bestaan er identieke

Weer wat geleerd: Natuurijs. Niet elk jaar kunnen de schaatsliefhebbers zich in de handen wrijven als de ijsvloer op hun favoriete watertje aangroeit en vervolgens sterk genoeg is om bereden te worden. En als het er van komt, dan stappen we massaal op het ijs, het liefst met helder vriezend weer en een koek en zopie De laatste IJstijd: Het klimaat gereconstrueerd aan de hand van de chemie van het ijs in de Groenlandse ijskap. De verhouding tussen de zuurstof isotopen 16O en 18O is een maat voor de temperatuur op het moment dat het ijs werd gevormd. Binnen de ijstijd kwam veel variatie in het klimaat voor: 'stadialen' (koud) en 'interstadialen' (warm) Door dit zout op de weg te strooien, wordt het minder snel glad. Dit komt omdat zout het vriespunt van water met een aantal graden verlaagt. Het wordt hierdoor minder snel ijs. Dat is een feit. Over zout en strooien bestaan echter ook fabels. Lees meer over feiten en fabels Valt het sneeuw in het slijk, binnen drie dagen een harde dijk. Valt op 1 januari sneeuw, die in negen dagen niet verdwijnt, dan light hij negen weken naar het schijnt. Valt de sneeuw in de nattigheid, houdt u voor de winter bereid. Weinig sneeuw, veel regenweer, doet de akkers en velden zeer. Sneeuw op slik, binnen drie dagen ijs, dun of dik.

Poolklimaat - Wikikid

Een regenboog wordt geassocieerd met geluk en vreugde. De wetenschap kan het ontstaan van een regenboog perfect verklaren, maar toch blijven er een aantal hardnekkige mythes bestaan rond dit natuurverschijnsel. Hieronder tien interessante weetjes over regenbogen. 10. Een regenboog vormt geen boog, maar een cirkel In de middag lost de meeste bewolking op en schijnt vooral in het westen en midden de zon volop. Vanavond komt er in het noorden weer bewolking van zee binnendrijven. De middagtemperatuur loopt uiteen van 20°C in het noordelijk kustgebied tot lokaal 25°C in het zuiden. De wind is noordelijk en zwak, langs de kust en boven het IJsselmeer matig Ondanks de bevroren wegen en de sneeuw krijgen Dennis en Micky het er warm van. Spinnende banden. Dit programma is niet (meer) beschikbaar (15). Daar ging de bumper. Dat Micky van doorrijden houdt, dat is al snel duidelijk. Met het gegil van Dennis als bewijs. Tip van de redactie: zet het geluid wat zachter. Oeps Rijden op gladde wegen, door ijzel of sneeuw, is voor veel mensen een nachtmerrie. En terecht, want een ongeluk zit dan in een klein hoekje. Vijf tips om heelhuids thuis te komen. 1. Houd afstand. Het ligt enorm voor de hand: houd afstand. Vuistregel: halveer je snelheid en verdubbel de afstand tot je voorganger - net zoals je bij mist zou doen Zo bescherm je je hond tegen de kou: geen sneeuw eten, bescherm de poten en niet op het ijs . De dalende temperaturen en het flinke pak sneeuw zorgen ervoor dat óók onze huisdieren de kou moeten.

Wat is een gletsjer? Willem Weve

Neem een grote spuit van ongeveer 60 cc (als je er aan kunt komen). Zuig er dan net kokend water mee op en spuit dan langzaam je spuit leeg over de bevroren delen van je vriezer. Het verdwijnt als sneeuw voor de zon. Denk er wel aan om handdoeken neer te leggen op de grond, anders word het zo nat Wintersport kwis. Leuke vragen over wintersporten en de wintersportvakantie. De Wintersport Kwis. Eind April ligt er nog volop sneeuw in Oberstdorf in de Duitse Allga Volgens recentere studies is het ijs mogelijk al rond 2040 helemaal verdwenen. Aan de andere kant is niemand bang dat de Zuidpool op korte termijn ijsvrij is, al verdwijnt ook daar ijs als gevolg van de opwarming van de aarde. Er wonen verschillende dieren op de Noord- en Zuidpool. Op de Noordpool wonen ijsberen Sneeuw wordt omgezet in ijs op gletsjers en ijskappen en kan afhankelijk van het seizoen, ook weer smelten. Dit smeltwater voedt grondwater en rivieren, kan gevaarlijke situaties veroorzaken zoals lawines of overstromingen door plotselinge dooi, maar is ook een belangrijke economische factor voor waterkracht, voedselvoorziening en toerisme

Sneeuw - Wikipedi

In Nederland komt sneeuw voor in de periode november tot en met april, maar er is bij uitzondering ook in juni en september sneeuw voorgekomen. In januari en februari is er het meeste kans op sneeuw, gemiddeld zes dagen per maand. Om af te nemen in maart en december (respectievelijk vier en vijf sneeuwdagen), en april en november met elk twee. Gisteren was het de warmste dag ooit in Nederland en vandaag wordt het weer ontzettend heet. Veel mensen zoeken dan ook naar verkoeling. Gelukkig hoef je daarvoor niet naar het strand of de ijssalon, want ook thuis op Netflix staan een aantal goede films met veel sneeuw en ijs We beklimmen de Guslarspitze (3151 m). Onderweg oefenen we het stijgen en dalen door blokkenterrein, sneeuw en ijs. Ook oefenen we alvast wat touwtechnieken. Dag 4 We gaan de gletsjer op en oefenen touwtechnieken in sneeuw en ijs, reddingstechnieken en standplaatsbouw. Dag 5 Beklimming Hochvernagtspitze (3535 m) en oefeningen in sneeuw en ijs. Wetenschappers vinden ook plastic in het zuiverste ijs van de Noordpool. Onderzoeksteams hebben in het ijs en in de sneeuw van het noordpoolgebied rond Spitsbergen en Canada duizenden stukjes plastic gevonden. Op Spitsbergen werden in één liter zelfs meer dan 10.000 microplastics gevonden

Weer.nl is dé actuele weersite van Nederland met gedetailleerde neerslagradar, plaatsverwachtingen en het laatste weernieuws Wist je dat. Er heel veel leuke weetjes en feitjes over Schiphol te vertellen zijn? Wist jij bijvoorbeeld al dat op 19 september 1916 het eerste militaire vliegtuig op Schiphol landde? En dat onze nationale luchthaven op de bodem van het voormalige Haarlemmermeer ligt, vier meter onder de zeespiegel? Nee Allerlei soorten ijs op een stokje, in allerlei formaten en in alle kleuren. Dit is de ijsjes-to-make-lijst voor deze zomer! Mij kun je zomers, of laten we eerlijk zijn, eigenlijk het hele jaar, blij maken met ijs. Maar dit jaar staan de zomermaanden juli en augustus op mijn blog in het teken van ijs! Waterijsjes, yoghurtijsjes, ijs op.

winter | Kidsweek - dé weekkrant voor kinderen van 7 t/m

Van sneeuw en ijs hebben pooldieren geen last, maar van mensen wel. Dit infoblad gaat over de polen, de dieren die er leven en hoe die worden bedreigd. Maar je leest er ook in hoe het Wereld Natuur Fonds opkomt voor deze speciale natuurgebieden. Donker en koud De winter op de polen is een verschrikking NoodweerBenelux. 151,064 likes · 40,947 talking about this. NoodweerBenelux is sinds 2011 actief en levert naast waarschuwingen en informatieve artikelen.. Rijden op sneeuw en ijs vergt wat kennis en ervaring. Wij geven je graag tips om veilig te rijden op sneeuw en ijs. En zo haal je maximaal plezier uit de winterse rijomstandigheden Spelregels, tips en weetjes over ijshockey. ijshockey spelregels De sport ijshockey of ice hockey, in het Amerikaans Engels vaak gewoon: hockey, is een zeer intensieve sport